Odlet od:
Návrat do:
Počet nocí:
- - -
Odlet z:
- - -
Destinace:
- - -
Poč. osob:
- - -
Cena :
- - -
Strava :
- - -
Ubytování :
- - -
Profil :
- - -
VYBERTE DÉLKU POBYTU
VYBERTE MÍSTO ODLETU
POČET DOSPĚLÝCH
POČET DĚTÍ OD 2 LET
VYBERTE CENOVÉ ROZPĚTÍ
VYBERTE TYP STRAVOVÁNÍ
VYBERTE TYP UBYTOVÁNÍ
VYBERTE DALŠÍ PARAMETRY
Vyčistit formulář  

13. listopad 2018
NOVÁ TURISTICKÁ TAXA PRO TUNISKO PEVNINA A OSTROV DJERBA 2019
Důležitá informace: NOVÁ TURISTICKÁ TAXA PRO DESTINACI TUNISKO pevninu a ostrov DJERBA!!!! V Tunisku... víceDjerba - fakultativní výlety

Fakultativní výlety  Djerba

 

Chcete-li během své dovolené poznat něco z historie, krajiny či života místních obyvatel, využijte nabídky fakultativních výletů, které můžete objednat u našeho delegáta během informačních schůzek. Výlety můžete platit v místní měně, tedy v TND nebo ve volně směnitelných měnách (EURO, USD).

 

OKRUH OSTROVEM

půldenní výlet

cena cca 980 Kč

 

Ráno odjezd z hotelu, příjezd k římské cestě, mostu, který spojuje ostrov Djerba s pevninou. Pokračování do vesničky Guella, která je proslulá výrobou keramiky, možnost nákupů. Prohlídka muzea věnovaného životu na ostrově Djerba, pokračování do synagogy La Ghriba, která je nejstarší v Africe. Příjezd do největšího města Houmt Souk, návštěva trhu a výrobny koberců, po obědě prohlídka Djerba Explore s expozicí věnované historii a s cca 600 krokodýly a ukázkou jejich krmení. Poté návrat do hotelu.

 

LODNÍ VÝLET

celodenní výlet s obědem

cena cca 800 Kč

 

Ráno odjezd z hotelu, příjezd do přístavu ve městě Houmt  Souk a nalodění na pirátskou loď z 15. století. Během cesty je připraven zábavní program, a pokud počasí dovolí je možnost sledování delfínů a chytání ryb. Po dvou hodinách plavby příjezd na ostrov, zábava, koupání, slunění a výborný oběd. Odpoledne návrat do hotelu.

 

TATAOUINE - CHENINI

Celodenní výlet

Cena cca 1700 Kč

 

Krásný výlet do pohoří táhnoucí se jižně od Matmaty, patřící mezi poslední výspy berberské kultury. Návštěva berberské pevnosti. Zvláště impozantní je pevnost v Douiretu ve výšce 700 m.n.m., na vrcholu hory.  Návštěva horské vesnice Chenini, položené ve skalách s malou bílou mešitou na vršku nad vesnicí.

 

SAHARA (MATMATA – DOUZ)

celodenní výlet s obědem

cena cca 1400 Kč

 

Brzy ráno odjezd z hotelu lodí na tuniskou pevninu. Zastávka v Tamerze na fotografování nádherné hornaté krajiny. Před polednem příjezd do Douz, městečka, kde „začíná" Sahara. Možnost fakultativní projížďky na velbloudech do saharských dun za příplatek cca 200 Kč. Oběd, odjezd do troglodytní vesničky Matmata. Prohlídka skalního obydlí. Zastávka v Medenine, příjezd na Djerbu po římské cestě před večeří.

 

KSAR GHILANE

Dvoudenní výlet s obědem

cena cca 3300 Kč

 

Výlet po stopách původních obyvatel Tuniska – Berberů.

1.Den: Ráno odjezd od hotelu, po římské cestě příjezd do města Medenine a návštěva staré vesnice Gorfas, návštěva starého města Tataouine, berberské vesnice Chénini s obědem. Prohlídka Ksar El Ferch a Haddady. Příjezd do oblasti Ksar Ghilane, která se nachází v poušti. Vyvěrá zde horký pramen, možnost koupání u pramenů, fakultativně možnost jízdy na velbloudech cca 300 Kč. Večeře a stavba stanů pro přespání.

2.Den:  Po snídani přesun do vesnice barbarů Tamarzet a Matmaty, návštěva trogodytních obydlí a místa, kde se natáčel kultovní film Star Wars. Po obědě návrat zpět do hotelu.

 

 

 

Děti ve věku 2-12 let sleva 50%.

Programy a ceny výletů mohou být dle aktuální situace v místě změněny. Poplatky za vstupy nezahrnuté v ceně se platí vždy na místě a mohou se v průběhu sezóny měnit. Aktuální nabídku fakultativních výletů vám nabídne delegát při informační schůzce ve vašem hotelu.

 

Více než 20 let zkušeností, více než 20 let důvěry.
Copyright 1994-2019 Cestovní kancelář Best Reisen s.r.o.,
       
Integrated Solution by Metabyte Software
Webdesign & Development by NAUSUS s.r.o.