Odlet od:
Návrat do:
Počet nocí:
- - -
Odlet z:
- - -
Destinace:
- - -
Poč. osob:
- - -
Cena :
- - -
Strava :
- - -
Ubytování :
- - -
Profil :
- - -
VYBERTE DÉLKU POBYTU
VYBERTE MÍSTO ODLETU
POČET DOSPĚLÝCH
POČET DĚTÍ OD 2 LET
VYBERTE CENOVÉ ROZPĚTÍ
VYBERTE TYP STRAVOVÁNÍ
VYBERTE TYP UBYTOVÁNÍ
VYBERTE DALŠÍ PARAMETRY
Vyčistit formulář  

20. listopad 2017
Prodlužujeme prodej First Minute AKCE a SLEVY 2018
Vážení klienti a obchodní přátelé, FIRST MINUTE AKCE TUNISKO PEVNINA, EGYPT A OSTROV DJERBA LÉTO... víceEgypt - fakultativní výlety

FAKULTATIVNÍ VÝLETY EGYPT

 

Chcete-li během své dovolené poznat něco z  historie, krajiny či života místních obyvatel, využijte nabídky fakultativních výletů, které můžete objednat u našeho delegáta během informačních schůzek. Výlety můžete platit v místní měně nebo ve volně směnitelných měnách (EURO, USD).

 

 

LUXOR

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 90 EUR

 

Nejkrásnější město Nilu. Program začíná v brzkých ranních hodinách cestou přes Pohoří Rudého moře a Údolí Nilu. Navštívíte 3 hrobky v Údolí Králů, Alabastrovou dílnu, Chrám Královny Hatšepsut vysekaný přímo do skály a Memnonovy kolosy před cestou motorovým člunem na Východní břeh. Po lehkém obědě Vás čeká Karnak - největší, nejznámější a nejfascinující chrám Egypta. Návrat na hotel je cca o 22:00, pozdní večeře je v hotelu zajištěna.

 

KÁHIRA

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 85 EUR

 

Druhé největší město světa, město tisíce minaretů a nejstarších pyramid. Výlet začíná v nočních hodinách cestou při pobřeží Rudého moře. První zastávkou je Gíza - proslavená pyramidami, prohlídka Sfingy a jejího okolí. Po obědě Vás čeká návštěva parfumerie a papyrusového institutu, dále Egyptské muzeum v centru Káhiry - Tutanchamonův poklad, zvířecí mumie, sochy, lodě a šperky jedné z nejstarších civilizací. Návrat do Hurghady je v pozdních hodinách. Pozdní večeře je objednaná na hotelu po návratu z výletu.

 

JEEP SAFARI

Orientační cena 45 EUR

 

Vzrušující jízda na džípech pouští, fatamorgána a egyptské slunce. Poznáte i lid žijící v těchto drsných podmínkách - beduíny. Ochutnáte jejich jednoduchý chléb a navštívíte jejich skromné příbytky.

 

SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH

Orientační cena 40 EUR

 

Několikahodinová jízda na čtyřkolkách do pouště. Průvodce Vás zavede do osady beduínů, kde uvidíte pravý život a svět obyvatel pouště. Budete mít možnost zakoupit si suvenýry a projet se na velbloudech.

 

SAHARA PARK

Orientační cena 50 EUR

 

Půldenní výlet do pouště. Projížďka na čtyřkolkách, motokárách, jízda na velbloudu, jeepem návštěva beduínské osady, večeře a folklorní show+ návštěva terária. Pozorování noční oblohy teleskopem.

 

DELFÍNÍ SHOW

Orientační cena 45 EUR

 

Nově otevřené delfinárium v části Makadi Bay, jedinečný zážitek vidět delfíny a celou připravenou show. Kromě toho uvidíte taky mrože, tuleně a skvělé delfíní představení. Show trvá 1 hodinu.

Nabízíme také možnost zaplavat si s delfíny. 5 minutové plavání stojí 75 euro, 10-ti minutové plavání 95 euro.

 

GIFTUN

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 30 EUR

 

Celodenní výlet na lodi s možností šnorchlování. Plavba nádherným Rudým mořem k panenskému ostrovu Giftun s nádhernými bílými pískovými plážemi a azurovým mořem. 2 zastávky na korálových útesech s možností šnorchlování. Oběd je podáván na lodi s jedním nealkoholickým nápojem.

 

SCUBA DIVING POTÁPĚNÍ

Orientační cena 50 EUR

 

Jedinečná příležitost ponořit se do krás Rudého moře za asistence instruktora a vidět neuvěřitelné množství různobarevných ryb a podmořského života. Možnost kursu s licencí po dohodě. Vhodné i pro začátečníky. Zapůjčení výstroje, voda v ceně, Coca Cola k obědu. Pokud nemáte zájem o potápění, je pro vás připravená možnost zakoupení šnorchlování za cca 30 EUR. (Mimo vyhlášený termín tohoto výletu je možnost potápění každý den s ruským, polským či anglickým instruktorem).

 

VÝLET PO HURGHADĚ

Orientační cena 10 EUR

 

Odpolední výlet po Hurghadě, kde navštívíte starou Hurghadu, kostel, mešitu, loděnici a manufakturu na oleje. Poté návštěva nákupního centra.

 

 

Děti ve věku 6-12 let sleva 50%.

Programy a ceny výletů mohou být dle aktuální situace v místě změněny. Poplatky za vstupy nezahrnuté v ceně se platí se vždy na místě a mohou se v průběhu sezony měnit. Aktuální nabídku fakultativních výletů najdete u delegáta CK Best Reisen při informačních schůzkách ve Vašem hotelu.

 

Více než 20 let zkušeností, více než 20 let důvěry.
Copyright 1994-2018 Cestovní kancelář Best Reisen s.r.o.,
       
Integrated Solution by Metabyte Software
Webdesign & Development by NAUSUS s.r.o.