Odlet od:
Návrat do:
Počet nocí:
- - -
Odlet z:
- - -
Destinace:
- - -
Poč. osob:
- - -
Cena :
- - -
Strava :
- - -
Ubytování :
- - -
Profil :
- - -
VYBERTE DÉLKU POBYTU
VYBERTE MÍSTO ODLETU
POČET DOSPĚLÝCH
POČET DĚTÍ OD 2 LET
VYBERTE CENOVÉ ROZPĚTÍ
VYBERTE TYP STRAVOVÁNÍ
VYBERTE TYP UBYTOVÁNÍ
VYBERTE DALŠÍ PARAMETRY
Vyčistit formulář  

13. listopad 2018
NOVÁ TURISTICKÁ TAXA PRO TUNISKO PEVNINA A OSTROV DJERBA 2019
Důležitá informace: NOVÁ TURISTICKÁ TAXA PRO DESTINACI TUNISKO pevninu a ostrov DJERBA!!!! V Tunisku... víceEgypt - fakultativní výlety

FAKULTATIVNÍ VÝLETY EGYPT

 

Chcete-li během své dovolené poznat něco z  historie, krajiny či života místních obyvatel, využijte nabídky fakultativních výletů, které můžete objednat u našeho delegáta během informačních schůzek. Výlety můžete platit v místní měně nebo ve volně směnitelných měnách (EURO, USD).

 

 

LUXOR  - zdůvodu doporučení MZV se momentálně tento výlet nenabízí.

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 105 USD

 

Nejkrásnější město Nilu. Program začíná v brzkých ranních hodinách cestou přes Pohoří Rudého moře a Údolí Nilu. Navštívíte 3 hrobky v Údolí Králů, Alabastrovou dílnu, Chrám Královny Hatšepsut vysekaný přímo do skály a Memnonovy kolosy před cestou motorovým člunem na Východní břeh. Po lehkém obědě (bez nápojů), Vás čeká Karnak - největší, nejznámější a nejvíce fascinující chrám Egypta.

 

KÁHIRA

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 105 USD

 

Druhé největší město světa, město tisíce minaretů a nejstarších pyramid. Výlet začíná v nočních hodinách cestou při pobřeží Rudého moře. První zastávkou je Gíza - proslavená pyramidami, prohlídka Sfingy a jejího okolí. Po obědě (bez nápojů) Vás čeká návštěva parfumerie a papyrusového institutu, dále Egyptské muzeum v centru Káhiry - Tutanchamonův poklad, zvířecí mumie, sochy, lodě a šperky jedné z nejstarších civilizací. Návrat do Hurghady je v pozdních hodinách.

 

SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH

Orientační cena 40 USD

 

Několikahodinová jízda na čtyřkolkách do pouště. Průvodce Vás zavede do osady beduínů, kde uvidíte pravý život a svět obyvatel pouště. Budete mít možnost zakoupit si suvenýry a projet se na velbloudech.

 

 

SAHARA PARK

Orientační cena 50 USD

 

Odpolední výlet do pouště. Projížďka na čtyřkolkách a jízda na velbloudu, jeepem návštěva beduínské osady, večeře a folklorní show.

 

DELFÍNÍ SHOW

Orientační cena 45 USD

 

Nově otevřené delfinárium v části Makadi Bay, jedinečný zážitek vidět delfíny a celou připravenou show. Kromě toho uvidíte taky mrože, tuleně a skvělé delfíní představení. Show trvá cca 50 min.

Nabízíme také možnost zaplavat si s delfíny. 5 minutové plavání stojí 75 USD, 10-ti minutové plavání 95 USD.

 

GIFTUN

Výlet s obědem. Orientační cena 35 USD

 

Výlet na lodi s možností šnorchlování. Plavba nádherným Rudým mořem k panenskému ostrovu Giftun s nádhernými bílými pískovými plážemi a azurovým mořem. 2 zastávky na korálových útesech s možností šnorchlování. Oběd je podáván na lodi .

 

POTÁPĚNÍ

Orientační cena 50 USD

 

Jedinečná příležitost ponořit se do krás Rudého moře za asistence instruktora a vidět neuvěřitelné množství různobarevných ryb a podmořského života. Možnost kursu s licencí po dohodě. V ceně jsou: 2 ponory na otevřeném moři se zkušeným instruktorem, nápoje, oběd a potápěčská výstroj v ceně.

 

VÝLET PO HURGHADĚ

Orientační cena 15 USD

 

Odpolední výlet po Hurghadě, kde navštívíte starou Hurghadu, koptský kostel, mešitu, akvárium (vstupné není v ceně) a přístav. Také vás čekají nákupy suvenýrů.

 

 

Děti ve věku 6-11,99 let sleva 50%.

Programy a ceny výletů mohou být dle aktuální situace v místě změněny. Poplatky za vstupy nezahrnuté v ceně se platí se vždy na místě a mohou se v průběhu sezony měnit. Aktuální nabídku fakultativních výletů najdete u delegáta CK Best Reisen při informačních schůzkách ve vašem hotelu.

 

Doporučujeme si na všechny výlety s sebou vzít vodu, menší občerstvení a vhodné oblečení. Na poznávací výlety pak vhodnou obuv a mikinu do autobusu. Dále je vždy dobré mít s sebou mimo USD či EUR také drobné v egyptské měně (toalety, voda….), kopii cestovního pasu a doklad o cestovním pojištění.

 

Více než 20 let zkušeností, více než 20 let důvěry.
Copyright 1994-2019 Cestovní kancelář Best Reisen s.r.o.,
       
Integrated Solution by Metabyte Software
Webdesign & Development by NAUSUS s.r.o.