Odlet od:
Návrat do:
Počet nocí:
- - -
Odlet z:
- - -
Destinace:
- - -
Poč. osob:
- - -
Cena :
- - -
Strava :
- - -
Ubytování :
- - -
Profil :
- - -
VYBERTE DÉLKU POBYTU
VYBERTE MÍSTO ODLETU
POČET DOSPĚLÝCH
POČET DĚTÍ OD 2 LET
VYBERTE CENOVÉ ROZPĚTÍ
VYBERTE TYP STRAVOVÁNÍ
VYBERTE TYP UBYTOVÁNÍ
VYBERTE DALŠÍ PARAMETRY
Vyčistit formulář  

20. listopad 2017
Zahájení prodeje First Minute AKCE a SLEVY Tunisko 2018
Vážení klienti a obchodní přátelé, dovolujeme si Vás informovat, že náš nový katalog TUNISKO... více


26. duben 2017
Nové postupy při bezpečnostní kontrole od 15. 5. 2017 na Letišti Václava Havla Praha
Vážení klienti, obchodní přátelé, dovolujeme si vás upozornit na novýé postupy při... víceEgypt - fakultativní výlety

FAKULTATIVNÍ VÝLETY EGYPT

 

Chcete-li během své dovolené poznat něco z  historie, krajiny či života místních obyvatel, využijte nabídky fakultativních výletů, které můžete objednat u našeho delegáta během informačních schůzek. Výlety můžete platit v místní měně nebo ve volně směnitelných měnách (EURO, USD).

 

 

LUXOR

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 90 EUR

 

Nejkrásnější město Nilu. Program začíná v brzkých ranních hodinách cestou přes Pohoří Rudého moře a Údolí Nilu. Navštívíte 3 hrobky v Údolí Králů, Alabastrovou dílnu, Chrám Královny Hatšepsut vysekaný přímo do skály a Memnonovy kolosy před cestou motorovým člunem na Východní břeh. Po lehkém obědě Vás čeká Karnak - největší, nejznámější a nejfascinující chrám Egypta. Návrat na hotel je cca o 22:00, pozdní večeře je v hotelu zajištěna.

 

KÁHIRA

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 85 EUR

 

Druhé největší město světa, město tisíce minaretů a nejstarších pyramid. Výlet začíná v nočních hodinách cestou při pobřeží Rudého moře. První zastávkou je Gíza - proslavená pyramidami, prohlídka Sfingy a jejího okolí. Po obědě Vás čeká návštěva parfumerie a papyrusového institutu, dále Egyptské muzeum v centru Káhiry - Tutanchamonův poklad, zvířecí mumie, sochy, lodě a šperky jedné z nejstarších civilizací. Návrat do Hurghady je v pozdních hodinách. Pozdní večeře je objednaná na hotelu po návratu z výletu.

 

JEEP SAFARI

Orientační cena 45 EUR

 

Vzrušující jízda na džípech pouští, fatamorgána a egyptské slunce. Poznáte i lid žijící v těchto drsných podmínkách - beduíny. Ochutnáte jejich jednoduchý chléb a navštívíte jejich skromné příbytky.

 

SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH

Orientační cena 40 EUR

 

Několikahodinová jízda na čtyřkolkách do pouště. Průvodce Vás zavede do osady beduínů, kde uvidíte pravý život a svět obyvatel pouště. Budete mít možnost zakoupit si suvenýry a projet se na velbloudech.

 

SAHARA PARK

Orientační cena 50 EUR

 

Půldenní výlet do pouště. Projížďka na čtyřkolkách, motokárách, jízda na velbloudu, jeepem návštěva beduínské osady, večeře a folklorní show+ návštěva terária. Pozorování noční oblohy teleskopem.

 

DELFÍNÍ SHOW

Orientační cena 45 EUR

 

Nově otevřené delfinárium v části Makadi Bay, jedinečný zážitek vidět delfíny a celou připravenou show. Kromě toho uvidíte taky mrože, tuleně a skvělé delfíní představení. Show trvá 1 hodinu.

Nabízíme také možnost zaplavat si s delfíny. 5 minutové plavání stojí 75 euro, 10-ti minutové plavání 95 euro.

 

GIFTUN

Celodenní výlet s obědem. Orientační cena 30 EUR

 

Celodenní výlet na lodi s možností šnorchlování. Plavba nádherným Rudým mořem k panenskému ostrovu Giftun s nádhernými bílými pískovými plážemi a azurovým mořem. 2 zastávky na korálových útesech s možností šnorchlování. Oběd je podáván na lodi s jedním nealkoholickým nápojem.

 

SCUBA DIVING POTÁPĚNÍ

Orientační cena 50 EUR

 

Jedinečná příležitost ponořit se do krás Rudého moře za asistence instruktora a vidět neuvěřitelné množství různobarevných ryb a podmořského života. Možnost kursu s licencí po dohodě. Vhodné i pro začátečníky. Zapůjčení výstroje, voda v ceně, Coca Cola k obědu. Pokud nemáte zájem o potápění, je pro vás připravená možnost zakoupení šnorchlování za cca 30 EUR. (Mimo vyhlášený termín tohoto výletu je možnost potápění každý den s ruským, polským či anglickým instruktorem).

 

VÝLET PO HURGHADĚ

Orientační cena 10 EUR

 

Odpolední výlet po Hurghadě, kde navštívíte starou Hurghadu, kostel, mešitu, loděnici a manufakturu na oleje. Poté návštěva nákupního centra.

 

 

Děti ve věku 6-12 let sleva 50%.

Programy a ceny výletů mohou být dle aktuální situace v místě změněny. Poplatky za vstupy nezahrnuté v ceně se platí se vždy na místě a mohou se v průběhu sezony měnit. Aktuální nabídku fakultativních výletů najdete u delegáta CK Best Reisen při informačních schůzkách ve Vašem hotelu.

 

Více než 20 let zkušeností, více než 20 let důvěry.