Prosíme, věnujte pozornost této sekci, "OPATŘENÍ COVID 19", kde budou postupně uveřejňovány důležité informace ohledně výjimečných opatření nařízených tuniskou vládou při cestách do Tuniska.

 
Do Tuniska smějí s cestovní kanceláří aktuálně létat pouze občané České republiky s platným českým pasem.
 

Podle Smartwings můžou klienti mít šitou roušku viz odkaz https://www.smartwings.com/prisne-hygienicke-standardy-na-palubach-nasich-letadel zde

 

Vstup na palubu letadla jen s ochranou úst a nosu (rouškou)

Před vstupem na palubu letadel Smartwings a Českých aerolinií a po celou dobu letu musí mít všichni cestující nasazenu ochranu úst a nosu, vyjma dětí do dvou let a osob, na které se vztahují výjimky dle příslušného krizového či mimořádného opatření.
 

Nedodržení tohoto bezpečnostního opatření bude považováno za porušení přepravních podmínek Smartwings a Českých aerolinií a může vést k vyloučení cestujícího z přepravy.

Žádáme vás proto, abyste si přinesli svůj vlastní ochranný prostředek. Může se jednat o jednorázové roušky, respirátory, vlastnoručně ušité ústenky nebo i šálu či šátek.

Ochrannými prostředky dýchacích cest a rukou budou vybaveni taktéž všichni palubní průvodčí.

Podle vyjádření ministra zdravotnictví v telefonickém rozhovoru s velvyslancem Janem Vyčítalem česká výjimka pro organizovanou turistiku stále platí, tj. čeští občané a osoby s pobytovým statusem v České republice mohou cestovat do Tuniska bez testu na Covid-19, avšak pouze v rámci zájezdů organizovaných CK. Tito turisté budou muset dodržovat sanitární protokol, tedy se mj. budou moci pohybovat pouze v hotelu, případně se mohou účastnit organizovaných zájezdů. Individuální program nebude možný.

Mimo klasického turistického registračního formuláře, který klienti obdrží při letu do Tuniska na palubě letadla, je nově vyžadováno též vyplnění zdravotního formuláře, který najdete v této sekci v příloze.

Dále prosíme, věnujte pozornost sanitárnímu protokolu, který najdete též v této sekci. V sanitárním protokolu vydaném tuniskou vládou najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně cesty do Tuniska a samotného ubytování. 

 


Soubory ke stažení


tunisko-sanitarni-protokol-anti-covid-19.pdf tunisko-sanitarni-protokol-anti-covid-19.pdf
tunisko-sanitarni-protokol-anti-covid-19.pdf
otevřít | stáhnout

tunisko-zdravotni-formular.pdf tunisko-zdravotni-formular.pdf
tunisko-zdravotni-formular.pdf
otevřít | stáhnout