V destinaci

Přílet do destinace / transfer

Po příletu do destinace a výstupu z letadla projdete pasovou kontrolou (u zemí mimo Schengenský prostor). Poté si vyzvednete svá zavazadla a půjdete do příletové haly. U východu Vás bude očekávat zástupce naší CK označen logem BEST REISEN nebo Vaším jménem, který Vás umístí do transferu směřujícího do Vašeho hotelu. Od zástupce obdržíte uvítací obálku se základními informacemi, kontaktem na delegáta a s časem první informační schůzky.

Ubytování

Po příjezdu do hotelu většina ubytovacích zařízení vyžaduje vyplnění hotelové karty. Po jejím odevzdání, spolu s ubytovacím poukazem / voucherem, Vám bude vydán klíč od Vašeho pokoje. Ubytování je zpravidla k dispozici od 14:00 hod. a končí poslední den zájezdu v 11:00 hod. 

Kategorie hotelů

Nabídka cestovní kanceláře Best Reisen zahrnuje kvalitní hotely, apartmány a bungalovy následujících tříd. Kategorie a třídy uvedené u příslušných hotelových zařízení jsou stanoveny národními úřady pro turistiku nebo sdruženími, v souladu s právními předpisy příslušného státu a řídí se výlučně jejich národními kritérii. Zejména tedy místními zvyklostmi a nejsou totožné s ustanoveními, popř. kritérii v České republice. 

** ubytovací zařízení turistické třídy s účelným vybavením
*** ubytovací zařízení střední třídy s průměrným vybavením a službami
**** ubytovací zařízení vyšší třídy s nadprůměrným vybavením a službami
***** komfortní hotely s nadstandardním vybavením a službami pro náročnější klienty

Delegátská služba

Ve všech námi nabízených destinacích, není-li uvedeno jinak, jsou k dispozici česky hovořící delegáti. Na první informační schůzce Vám delegát sdělí podrobné informace o navštíveném místě a hotelu, seznámí Vás s nabídkou fakultativních výletů a odpoví na Vaše dotazy. Delegát je klientům k dispozici osobně při informačních schůzkách a během konzultačních hodin. Jejich čas Vám bude sdělen při první uvítací schůzce. V ostatním čase můžete delegáta kontaktovat kdykoliv v případě potřeby, a to telefonicky. Den před odletem se od delegáta dozvíte čas transferu na letiště.

Návrat na přehled informací