O nás

Cestovní kancelář Best Reisen vznikla v roce 1994 a za dobu svého působení zajistila dovolenou téměř 300 000 spokojených klientů. Mezi naše stěžejní destinace patří Tunisko, ale můžete s námi vycestovat také do Egypta, Řecka, Bulharska, Turecka, Španělska, Portugalska, na Maltu a do Spojených arabských emirátů.

Nabízíme širokou škálu hotelů různých kategorií. V každé destinaci máme česky hovořící delegáty a ve spolupráci s našimi partnery organizujeme fakultativní výlety. Naší prioritou je zajistit všem svým zákazníkům kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou.

Máme bohaté zkušenosti se zajištěním dovolené pro skupiny, ať už se jedná o skupinu přátel, sportovní kluby, hudební skupiny, incentivní nebo firemní pobyty. Všechny námi nabízené destinace máme osobně prověřeny. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s největší péčí. S důvěrou se na nás můžete obrátit také s Vašimi individuálními požadavky nebo poptávkou zájezdu za míru. Pro náročnější klientelu rádi zajistíme nadstandardní služby.

Jsme přesvědčeni, že naše nabídka služeb splní Vaše představy a že do nás vložíte důvěru při výběru své dovolené.

CK Best Reisen je řádně pojištěna proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb. Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky.

S námi se Vaše vysněná dovolená stává skutečnosti.

Kolektiv CK Best Reisen