Nadstandardní služby

Naše cestovní kancelář využívá pro vaše cesty na dovolenou prověřené letecké společnosti. Pro vyšší komfort cestování a zpříjemnění doby čekání na letišti můžete využít některou z VIP služeb.

Nadváha zavazadla
U většiny leteckých společností lze využít vyšší váhu zavazadel. Cena závisí na druhu letecké společnosti a naleznete ji v sekci Informace / Letecká přeprava.

Seating
Chcete-li více pohodlí v letadle, rádi sedíte vpředu nebo u exitu, nebo preferujete sedadlo u okénka? Nabízíme Vám možnost rezervace sedačky. Služba je zpoplatněná následovně:

SMARTWINGS

  • Řada 1 - 3 řady ABCDEF a 4. řada ABC + exitové řady: 720 Kč / směr
  • Ostatní řady: 320 Kč / směr

AIR CAIRO

  • První nebo exitové řady: 650 Kč / směr
  • Ostatní řady: 380 Kč / směr

Travel Plus Comfort
Cestujete-li leteckou společností Smartwings, je možné na většině letů zajistit službu Travel Plus Comfort za cenu 2.990 Kč. Tato služba zahrnuje možnost využití VIP salónku na letišti v Praze před odletem (v závislosti na otevírací době salónku), zvýšenou péči posádky na palubě letadla, rozšířený catering a větší výběr nápojů, váhový limit zavazadel o 9 kg vyšší.

Salónky na letišti
Na letišti v Praze Vám rádi zajistíme salónek před odletem na Vaší dovolenou. 

Catering
Většina letů je operována bez občerstvení. U Smartwings Vám nabízíme možnost objednání studeného či teplého občerstvení předem. Ceník naleznete ZDE.

Privátní transfer
Preferujete rychlost a individuální přístup? Ve všech našich destinacích Vám rádi na požádání zajistíme privátní transfer z letiště do hotelu a zpět anebo privátní výlety. Rádi Vám poskytneme více informací telefonicky nebo na e-mailu: resa@bestreisen.cz

Služby v hotelu
Slavíte výročí, má někdo z vašich spolucestujících narozeniny, potřebujete zajistit dort, květinu, speciální pozornost, fotografa, lepší typ pokoje, vyšší patro nebo speciální večeři? Obraťte se na nás s Vaším požadavkem a bude nám potěšením Vám zajistit vše dle Vašich představ.

Návrat na přehled služeb