Cena od16 490 Kč
 • Popis a poloha

  Příjemný šestipatrový hotel s přilehlou třípatrovou budovou se nachází v živé oblasti města Lloret De Mar poblíž pláže Fenals a nedaleko centra města s jeho nákupními možnostmi, nočním životem, bary a restauracemi. Hotel je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají blízkost města s jeho zábavou.

   

  Poloha

  • 700 m od písečné pláže
  • 300 m od centra Lloret De Mar
  • 90 km od letiště v Barceloně

  Vybavení hotelu

  • vstupní hala s recepcí a směnárnou
  • hlavní restaurace
  • bar, snack bar, kavárna
  • obchod se suvenýry, konferenční sál
  • kadeřník, čistírna oděvů
  • Wi-Fi připojení na recepci za poplatek

  Pokoje

  • standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek
  • klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT., vysoušeč
  • bezpečnostní schránka za poplatek, minibar
  • balkón

  Pláž

  • písečná pláže se nachází 700 m od hotelu
  • slunečníky a lehátka za poplatek

  Sport, zábava a wellness

  • venkovní bazén, krytý bazén
  • lehátka u bazénu zdarma
  • wellness , tělocvična

  Stravování

  • polopenze
  • plná penze
  • all inclusive

   

  All inclusive zahrnuje:

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
  • rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době 10:00 – 23:00 hodin -nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem
  • lehké odpolední občerstvení
  • otevírací doba barů se může v průběhu sezóny změnit

  Pro děti

  • dětská část v bazénu, hřiště, herna
  • hlídání dětí za poplatek

  Cena zahrnuje

  Letištní a bezpečnostní taxu, palivový poplatek a emisní příplatek, letenku v optimální knihovací třídě tam i zpět, transfer do/z hotelu (jedná se o sběrný transfer, individuální transfery jsou za příplatek), ubytování s příslušným stravováním, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

  Cena zájezdu nezahrnuje

  Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. V hotelu se hradí turistická taxa ve výši 1,32 EUR na osobu a noc (maximálně 7 nocí).

  • Rozloha: 504 782 km2
  • Hlavní město: Madrid
  • Měna: Euro / EUR. 1 EUR = cca 26 Kč.
  • Doba letu z ČR: 2 hodiny a 30 minut
  • Časový rozdíl: Stejný čas jako v ČR.
  • Cestovní doklady: Platný cestovní pas nebo občanský průkaz.
  • Vízum: V hotelu se hradí turistická taxa ve výši 0,66 EUR za osobu a noc u hotelů 3* a 1,20 EUR na osobu a noc u hotelů 4* a 5* (hradí se maximálně 7 nocí).
  • Největší město:

  Popis

  Pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme jsou známé oblasti v severní části Španělska - Katalánsku a leží u Středozemního moře. Španělsko je země s rozmanitou krajinou, bohatou kulturou, překrásnou přírodní scenérií, členitým pobřežím, krásnými plážemi se zlatavým pískem a příjemnou atmosférou. 

  Costa Brava je nejznámější a nejnavštěvovanější prázdninovou oblastí Španělska s bohatou nabídkou zábavy, služeb, příjemnými cenami a rovněž vyhlášenou pohostinností místních obyvatel. Jednotlivá letoviska mají svá historická centra, která vybízí k procházkám. Dovolená na Costa Bravě je pravou ochutnávkou španělského temperamentu.

  Na Costa Brava navazuje pobřeží Costa del Maresme, které je skvělou destinací pro letní dovolenou. Největší předností jsou dlouhé písečné pláže a zdejší uličky s množstvím obchodů, restaurací a barů, které po setmění ožívají.

  Po celém území vede pobřežní rychlodráha s linkou Blanes - Barcelona, kterou lze využít jako vhodnou dopravu k návštěvě druhého největšího města Španělska. 

  Letoviska

  Santa Susanna

  Středisko tvoří převážně moderní hotelové komplexy poskytující prvotřídní služby na mezinárodní úrovni. Původní vesnička, jež dala Santa Susanně jméno, je vzdálena několik set metrů od pobřeží. Leží na úpatí hor, které chrání většinu této oblasti. Velmi dobře udržovaná písčitá pláž je vhodná i pro rodiny s malými dětmi, všechny věkové kategorie tady naleznou širokou škálu vodních sportů a atrakcí. Během několika minut lze dojít po pobřežní promenádě, která je lemovaná vysokými palmami, do sousedního letoviska Malgrat de Mar.

  Pineda de Mar

  Pineda de Mar je klidnější prázdninová destinace, které nadchne svou historií, neboť zde můžete obdivovat zajímavé budovy postavené převážně ve 12. století. Zároveň jsou k vidění také zbytky římské vesnice a akvadukt. Turisté sem však míří zejména za širokou písečnou pláží a kvalitními hotely. Na zdejší promenádě nechybí množství obchodů, barů a diskoték a lze po ní dojít až do sousedního živého letoviska Calella. V Pineda de Mar se každý víkend pravidelně koná trh, kde je možné nakoupit nejrůznější zboží.

  Calella

  Původně zemědělské městečko je dnes považováno za nejoblíbenější středisko v oblasti Costa del Maresme. Kdysi bylo známé také jako významné textilní centrum. Největším zdejším lákadlem je široká písečná pláž táhnoucí se v délce tří kilometrů a je oceněna Modrou vlajkou za svoji kvalitu. Na jejím konci se mezi skalami nachází několik romantických menších pláží. Ty hojně vyhledávají nudisté. Hlavní pláž se nachází v blízkosti hotelů. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty, jako je windsurfing, paragliding, potápění, jízda na vodních lyžích, šlapadlech či loďkách. Kromě pobřežní promenády svádí k procházkám historické centrum s množstvím nejrůznějších obchůdků. Nejcennější památkou je místní kostel. Za zmínku stojí Městské muzeum, kde se pravidelně konají výstavy, a galerie barcelonských umělců.

  Lloret de Mar

  Pravděpodobně nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko na pobřeží Costa Brava. Turisté se mohou v Lloret de Mar bavit nejen ve dne na zdejších vyhlášených písečných plážích, ale i po setmění. S přicházejícím večerem totiž otevírají četné kluby, diskotéky, bary a další zábavní podniky. Ty se postarají o skvělou zábavu všech zájemců až do časných ranních hodin.

  Blanes

  Oblíbené prázdninové letovisko ležící na rozhraní pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme. Zdejší pláž je široká a písečná, pobřeží Blanes však vévodí poslední divoké skály Costa Bravy. Původně rybářská vesnička proslula svými nevšedními rybími trhy. Za návštěvu stojí historické centrum s kašnou ze 14. století a kapličkou námořníků. Dominantou městečka je zřícenina hradu Sant Juan, nedaleko kterého se v zátoce Sa Forcanera nachází známá botanická zahrada Mar i Murtra s tropickými rostlinami, jež byla založena v roce 1920 Němcem Karlem Faustem. V centru naleznete množství obchodů, restaurací a barů. Moře je zde velmi čisté a po většinu roku klidné, v blízkosti skal je však při příboji nutná opatrnost. Uprostřed města do moře vybíhá skalnatý útes zvaný La Palomera, který dělí městské pláže na 2 úseky. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro méně zdatné plavce.

  Malgrat de Mar

  Živé letovisko ležící na pobřeží Costa del Maresme mezi městy Santa Susanna a Blanes. Turisty láká starobylým centrem s křivolakými uličkami a řadou památek. Hlavní turistickou oblastí je ovšem hotelová zóna podél pobřežní promenády Passeig Marítim, jež se nepřerušeně táhne od centra Malgratu až do sousední Santa Susanny. Jde o jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších letovisek na katalánském pobřeží. Malgrat de Mar leží na úpatí hor, které chrání pobřeží Costa del Maresme před nepřízní počasí. Zdejší pláž je velmi dobře udržovaná, písečná, a návštěvníci všech věkových kategorií zde naleznou širokou škálu sportovních aktivit i dalších atrakcí. Hotely se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží. Na centrální promenádě je pak k dispozici nesmírně pestrý výběr obchodů, kaváren, nočních klubů a restaurací. Tradičně byl Malgrat zejména zemědělským centrem s výrazným zastoupením rybářství, od 19. století se však stal též důležitým průmyslovým centrem. Turistické aktivity zaznamenáváme v Malgratu de Mar poprvé okolo roku 1960. Od té doby se městečko stalo důležitou turistickou destinací. Dominantou historického centra je kostel St. Nicolau ze 16. století, který je ,díky své velikosti, znám též pod názvem Pobřežní katedrála. Zajímavá je i návštěva rybího trhu Peixateries velles, moderní radnice z roku 1913 či starého špitálu z roku 1441.

  Zajímavá místa

  Barcelona

  Jedno z nejvíce fascinujících měst na světě, druhé největší město Španělska a hlavní město Katalánska. Velkolepé bulváry a jedinečné kulturní poklady se setkávají s vysněnými plážemi a bouřlivým nočním životem. Barcelona je metropolí, která uchvátí každého návštěvníka. Z klimatického hlediska jsou měsíce duben až listopad nejvhodnějším obdobím pro cestování. Pokud chcete spojit svůj výlet po městě s dovolenou s koupáním, měli byste zvolit měsíce červen až září. Jeden architekt formoval město tak, jako žádný jiný. Je to známý Antoni Gaudí. Jeho styl je jedinečný, hravý a barevný. Z devíti budov, které má Barcelona zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je sedm právě od něj. Nejznámější ulicí ve městě je bezesporu Las Ramblas. Vyschlé koryto řeky se stalo barcelonským bulvárem. Mezi náměstím Plaça de Catalunya a Port Vell uvidíte mnoho sídel z 19. století, ve kterých jsou nyní obchodní domy a obchody se suvenýry. Historických památek je tu mnoho, nicméně nejproslulejší je Sagrada Familia, jedna z nejmonumentálnějších církevních staveb na světě. Tato dominanta Barcelony je stále nedokončená, ačkoli základní kámen byl položen již v roce 1882. Dokončení je plánováno na 100. výročí úmrtí architekta Gaudího v roce 2026. Půdorys baziliky je velký skoro jako dvě fotbalová hřiště. Vnější obraz charakterizují velké výstavní fasády. A budete-li chtít na chvíli relaxovat, navštivte Park Güell. Antoni Gaudí tímto parkem ukázal své spojení s přírodou. Když do parku vstoupíte hlavním vchodem, projdete přímo kolem jeho maskota. Postava salamandra byla zdobena nesčetnými barevnými kameny z lámané keramiky. To platí i pro pavilony a schody, které vás zavedou do parku.

  Camp Nou

  Pro jednou pohled, který kupodivu nenavrhl Gaudí. Forbalový stadion, který je domovem nejúspěšnějšího fotbalového klubu na světě FC Barcelona. Na své si přijdou nejen zarytí fanoušci. Když není naplánována žádná hra, můžete si prohlédnout zázemí, šatny, tunel pro hráče a boxy. To vše během fakultativního výletu s komentářem. Na konci prohlídky Vás čeká Camp Nou Museum, kde je vystavena působivá sbírka získaných trofejí. Pokud se blíží zápas nebo je naplánován trénink, stadion nelze navštívit, ale muzeum ano.

  Girona

  Město, které leží na soutoku řek Ter a Onyar, má 90 tisíc obyvatel. Nejznámější památkou je katedrála Panny Marie, která je postavena na nejvýše položeném místě ve městě. Stavba je se šířkou 22,98 m nejširší jednolodní gotickou katedrálou na světě. Také doporučujeme procházku po místních kamenných mostech, které vedou přes řeku Onyar.

  Montserrat

  Klášter Montserrat je benediktinský klášter, který se nachází na stejnojmenné hoře asi 40 km severozápadně od Barcelony a je významným poutním místem Katalánska. Vápencový horský masív ležící 40 km severozápadně od Barcelony. Název, v překladu „zubatá hora“, pochází od vzhledu silně erodovaného masívu tvořeného především slepenci, který při pohledu z dálky připomíná pilu se zuby. Nejvyšší vrchol dosahuje výšky 1236 metrů nad mořem. Podle pověsti v roce 880, jednu sobotu odpoledne viděli pastýři sestupovat z nebe silné světlo, doprovázené líbeznou melodií. Příští sobotu se zjevení opakovalo. Následující čtyři soboty pastýře doprovázel farář z Olesy de Montserrat, který měl zjevení potvrdit. Když se biskup dověděl o této události, zorganizoval návštěvu místa, během které byla objevena jeskyně, v níž byla nalezena Svatá socha. Biskup hodlal přenést sochu do Manresy, avšak při jejím vytahování z jeskyně socha tak ztěžkla, že s ní nebylo možno pohnout.

  Andorra

  Andorské knížectví leží v jihozápadní Evropě mezi Španělskem a Francií v nadmořské výšce 900 až 2946 metrů nad mořem. Tento malý stát leží v kruhovité kotlině obklopen hřebeny Pyrenejí. Hlavním městem je Andorra la Vella rozkládající se pod horou Enclar a na obou březích řeky Gran Valir. Jednou z nejznámějších památek v hlavním městě je kostel Sant Esteve s věžičkou a kaplí, který pochází z 11. století. Obdivovat můžete také knížecí palác postavený původně v 16. století jako šlechtický dům, který dnes slouží pro Generální radu, vládu i soud. Zdoben je krásnými gotickými freskami a věží s břidlicovou střechou. Místem, které určitě také stojí za návštěvu, je Ordino. Naleznete zde jedinečné historické památky jako je Casa Arena de Plandolit. Dům, který byl postaven v první polovině 17. století, slouží jako národopisné muzeum. Uvidíte zde dobový nábytek, pekařské výrobky, hudební nástroje i expozici zbraní. V Ordinu můžete také navštívit Národní auditorium, muzeum miniatur nebo poštovní muzeum.

  Marineland

  Zábavní park, který bude bavit všechny věkové kategorie, se nachází v blízkosti letoviska Lloret de Mar. Vystoupení lachtanů, delfínů a papoušků. Součástí areálu je také aquapark s množstvím skluzavek a tobogánů.

  Muzeum Salvador Dalí Figueres

  Unikátní muzeum Salvadora Dalího, které se nachází v jeho rodném městě Figueres. Budova bývalého divadla, kterou Dalí sám vytvořil, dnes zahrnuje sbírku jeho obrazů a soch. Sbírka obsahuje průřez Dalího tvorbou ze všech jeho tvůrčích období. Muzeum bylo otevřeno v roce 1974.

 • Water World

  • Největší aquapark ležící na pobřeží Costa Brava v blízkosti letoviska Lloret de Mar. Skvělá zábava pro celou rodinu. Čekají na Vás různé skluzavky, tobogány, bazény s vlnobitím a další atrakce. Projet se také můžete na vodní horské dráze, která je největší svého druhu v Evropě a nazývá se Water Mountain.
   35 EUR
   za osobu

  Girona a Salvador Dalí

  • Prvním bodem programu bude návštěva surrealistického muzea Salvadora Dalího ve městě Figueres (vstup v ceně výletu), jeho rodného města. Zdejší díla jsou kvintesencí stylu, ve kterém tento velký umělec tvořil své obrazy. Následně navštívíme jedno z nejkrásnějších měst Katalánska - Gironu. Toto nádherně zachovalé město plné památek mělo své počátky ještě před začátkem nové éry. Hlavními atrakcemi jsou především největší jednolodní katedrála v Evropě a židovská čtvrť, stejně jako původní arabská architektura, která potvrzuje vliv této civilizace na vzhled dnešního Španělska.
   50 EUR
   za osobu

  Barcelona

  • Celodenní výlet, během kterého uvidíme Park Güell navržený Antoniem Gaudím (vstup v ceně výletu). Tento světově proslulý park s nádhernými terasami, kaskádami, nejdelší lavičkou na světě, ještěrkou z mozaiky a pozoruhodnými arkádami uchvacuje již řadu let každý den tisíce turistů. Následně uvidíme zvenčí další dílo tohoto umělce - chrám Svaté rodiny La Sagrada Familia (fakultativní vstup dovnitř objektu stojí cca 18 EUR). Další atrakcí bude procházka gotickou čtvrtí Barri Gotic, která je jednou z nejkrásnějších památek Katalánska. Uvidíme tam mimo jiné: nádherný kostel Santa Maria del Mar. Závěr výletu je vyhrazen pro volný čas ve Starém městě.
   50 EUR
   za osobu

  Rupit a Besalu

  • Výlet do dvou půvabných katalánských měst. První zastávkou bude Besalu - klíčové místo na stezce románských památek Katalánska. Po prohlídce města se vydáme na oběd do restaurace, který bude spojen s ochutnávkou místních nápojů (oběd v ceně výletu). Během cesty zastavíme na vyhlídkové terase, ze které je nádherný výhled na celé okolí. Následně pojedeme do města Rupit - malého středověkého města, které přitahuje turisty díky původním kamenným budovám, dlážděným ulicím a nedalekým útesům.
   55 EUR
   za osobu

  Montserrat

  • Montserrat je neobvyklým místem. Tento benediktinský klášter ukrytý v horském masívu byl postaven na římse v nadmořské výšce 700 m. Samotná cesta k tomuto místu může poskytnout mnoho dojmů. Klášter je hlavní mariánskou svatyní Katalánska. Toto místo je pro Španěly tím, čím je pro Poláky Jasná Góra. Během výletu navštívíme baziliku s nejcennějším předmětem adorace - obrazem Černé Madony. A každý milovník horské krajiny ocení výhledy, které tato majestátní hora nabízí.
   50 EUR
   za osobu

Poloha hotelu

Vyhledávání