Cena od16 390 Kč
 • Popis a poloha

  Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Leží přímo v letovisku Benidorm a je ideální volbou pro klienty, kteří rádi kombinují odpočinek na pláži s večerními procházkami prázdninovým městečkem.

  Poloha:

  • nedaleko centra města Benidorm
  • 2 km od vodního parku Aqualandia a Mundomar akvária
  • 57 km od letiště v Alicante

  Pokoje

  • Standardní pokoje s možností jedné přistýlky
  • klimatizace, koupelna, WC
  • TV/SAT, bezpečnostní schránka (za poplatek)
  • balkón nebo terasa

  Pláž

  • hotel je vzdálen 150 metrů od široké písečné pláže Levante

  Cena zahrnuje

  Letištní a bezpečnostní taxu, palivový poplatek a emisní příplatek, letenku v optimální knihovací třídě tam i zpět, transfer do/z hotelu (jedná se o sběrný transfer, individuální transfery jsou za příplatek), ubytování s příslušným stravováním, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

  Cena zájezdu nezahrnuje

  Cestovní pojištění.

  Poznámka

  Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. 

  • Rozloha: km2
  • Hlavní město:
  • Měna:
  • Doba letu z ČR:
  • Časový rozdíl:
  • Cestovní doklady:
  • Vízum:
  • Největší město:

  Popis

  Costa Blanca se nachází na úseku španělského pobřeží Středozemního moře, hlavním městem je historické přístavní město Alicante. Tento region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska.

  Costa Blancu můžeme rozdělit na dvě části s hranicí u města Alicante. Severní část leží na dosah od horských masivů a je o poznání zelenější. Jižní část naopak trpí spíše suchem, zato však má dlouhé bělostné pláže a písečné duny, jedny z nejvýznamnějších na španělském pobřeží. Rozlehlá oblast pohyblivých dun se táhne od jižní části města Santa Pola až po oblast La Mata v Torrevieja.

  Na Costa Blanca je možno najít písečné i oblázkové pláže, přírodu a různorodou krajinu, nebo se můžete nechat unést velkoměstem s řadou architektonických památek, především hradem Castillo Santa Bárbara, háje datlovách palem v okolí Elche, zábavní park Terra Mítica, bývalé lázně Preventori d'Aigües nebo gotickou katedrálu v Orihuele.


  Letoviska

  Benidorm

  Pobřežní rekreační místo, které leží na jihu Španělska. Je jedním z nejpopulárnějších míst země a Evropy na dovolenou, kam se každý rok vydávají miliony návštěvníků. Je to hlavní turistické středisko Costa Blancy. Turistům se nabízí velká nabídka nočních klubů, stovek barů a samozřejmě karaoke. Příznivci přírodních krás budou žasnout nad čtyřkilometrovou pláží a křišťálově čistou vodou.Výhledy na mořskou krajinu si můžou vychutnat z řady přilehlých restaurací, kaváren a barů.

  Zajímavá místa

  Alicante

  Přístavní město Alicante leží na východním pobřeží Španělska. Dominantou města je hrad svaté Barbory tyčící se na kopci nad městem, odkud je překrásný výhled na město a okolí. Pod hradem se nachází historické centrum, v němž najdeme také budovu místní radnice. Pobřeží Alicante je lemováno krásnými plážemi s průzračnou vodou, vhodnou jak ke koupání, tak i na surfování. Z přístavu pravidelně odplouvají lodě na nedaleký ostrov Tabarca. Pokud dáváte přednost výletům po pevnině, můžete se vydat na prozkoumání vinic v bližším okolí, které samozřejmě nabízí i ochutnávky vín, oliv a olivových olejů, nebo můžete zavítat do jeskynního komplexu či do vesničky posazené vysoko v horách.

  Elche - Palmový Háj

  Vyrazte do městečka Elche a buďte obklopeni palmami. Místní palmový háj, který je starý více než 1000 let je světovým unikátem. Od roku 2000 je tento palmový háj, díky své kráse a bohaté historii zařazen do světového dědictví UNESCO. Na jihovýchodním pobřeží Španělska, necelých 20 kilometrů od známého hlavního města Alicante, se rozkládá městečko Elche. Právě zde se nachází největší palmový háj v Evropě. El Palmeral de Elche, takto zní jeho oficiální název, čítá na dvě stě tisíc stromů. Proto se snad nikdo ani nediví, že se palma datlová stala také hlavním symbolem města.

  Terra Mítica

  Terra Mítica je zábavní park, který se nachází ve městě Benidorm a nabízí magickou podívanou skrze kulturou. S rodinou můžete navštívit park, který je jeden z největších v Evropě a rozděluje se na pět částí - tajemství starého Egypta, Řecka, Říma a Pyrenejského poloostrova. Můžete si užít léto plné velkolepých show a adrenalinových zážitků na některé z fascinujících atrakcí. Projděte se egyptskými pyramidami nebo labyrintem Minotaura, nechte se svézt bájnými Pegasy, proplujte nilskými vodopády nebo se svezte na horské dráze.

Poloha hotelu

Vyhledávání