Sentido Neptun Beach

BULHARSKO, Černé moře

Cena od24 790 Kč
 • Popis a poloha

  Oblíbený sedmipatrový hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže, od které je oddělen přímořskou komunikací. Hotel se nachází nedaleko centra Slunečního pobřeží se zábavními a nákupními možnostmi v blízkém okolí. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i rodiny s dětmi.

  Poloha:

  • 2 km od centra letoviska Sluneční pobřeží
  • 30 km od letiště v Burgasu

  Vybavení hotelu

  • vstupní hala s recepcí a směnárnou
  • hlavní restaurace
  • lobby bar, bar na terase, bar u bazénu
  • obchod se suvenýry
  • Wi-Fi připojení ve společných prostorách hotelu zdarma

  Pokoje

  • standardní pokoje s možností jedné přistýlky
  • klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
  • TV/SAT, telefon, minibar za poplatek
  • bezpečnostní schránka k dispozici zdarma
  • balkón nebo terasa

  Pláž

  • přímo u písečné pláže oddělen promenádou
  • slunečníky a lehátka za poplatek

  Sport, zábava a wellness

  • venkovní bazén, krytý bazén
  • slunečníky a lehátka u bazénu zdarma
  • vodní a plážové sporty, stolní tenis
  • tělocvična, masáže, sauna, pára
  • animační programy

  Stravování

  All inclusive, které zahrnuje:

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
  • 11:00 - 14:30 lehké občerstvení
  • 15:00 - 17:00 káva, čaj, zákusky a zmrzlina
  • 1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte
  • 10:00 – 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem

  Pro děti

  • bazén
  • mini club pro děti ve věku 4 – 12 let

  Cena zahrnuje

  Leteckou přepravu včetně všech poplatků, transfer do/z hotelu, ubytování, stravování formou All inclusive, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku. 

  Cena zájezdu nezahrnuje

  Komplexní cestovní pojištění.

  • Rozloha: 110 994 km2
  • Hlavní město: Sofie
  • Měna: Lev / BGN. 1 BGN = cca 13 Kč.
  • Doba letu z ČR: 2 hodiny
  • Časový rozdíl: + 1 hodina oproti ČR.
  • Cestovní doklady: Platný cestovní pas nebo občanský průkaz.
  • Vízum:
  • Největší město:

  Popis

  Na dovolené u Černého moře si přijde každý na své. Můžete zde prožít pěknou rodinnou dovolenou v hotelech s aquaparky, vychutnat si pulzující noční život v centru Slunečního pobřeží a také relaxovat na plážích s jemným pískem.

  Tato balkánská země, ležící ve východní Evropě, je plná nádherné krajiny. Krásné pobřeží, hornatá krajina ve vnitrozemí, řeky a jezera, činí dovolenou v Bulharsku tak oblíbenou. 

  Určitě doporučujeme navštívit poloostrov a stejnojmenné městečko Nessebar s jeho úzkými uličkami, které je zapsáno na seznam památek UNESCO. Návštěva tohoto místa vás zavede do dob minulých a je jako stvořené pro romantické procházky a poznávání bulharské kultury. Zde budete mít pocit, že jste se přenesli v čase: v bazaru si můžete koupit aromatické koření jako z Tisíce a jedné noci nebo můžete navštívit zdejší Muzeum nebo Kostel Krista Pantokratora.

  A určitě ochutnejte z široké a kvalitní nabídky zdejších restaurací, kde vám připraví tradiční šopský salát či pečenou rybu s opékanou cuketou. Den zde nikdy nekončí a západem slunce začíná ta pravá zábava. Postará se o to množství diskoték, kaváren a barů na 4 km dlouhé promenádě Slunečního pobřeží.

  Kdo si chce spíše zalenošit, tomu doporučujeme jedno z klidnějších středisek: Sveti Vlas či Pomorie. Stačí si vybrat jeden způsob dopravy, počet dní, na kolik se chcete nechat unést z reality a hotel, který vyhovuje svými službami právě Vám. Za 2 hodiny letu může Vaše dovolená začít.

  Letoviska

  Pomorie

  Přímořské balneologické městečko Pomorie je jedním z nejstarších měst v Bulharsku. Kromě výhodné polohy a krásné písečné pláže, omývané průzračnými mořskými vlnami, sem klienty láká i solné jezero proslavené svými zázračnými léčivými účinky. Kouzelný zelený park s městským tržištěm, množstvím kavárniček, stánků a obchůdků tvoří centrum pěší zóny, která vás dovede až k romantickému rybářskému přístavu s přímořskou promenádou a pestrobarevnými loďkami. Raritou se jednoznačně stala pláž s černým pískem.

  Sluneční pobřeží

  Sluneční pobřeží je největší a snad nejnavštěvovanější bulharské letovisko, které jistě splní Vaše představy o ideální dovolené. Setkáte se zde s malebnou krajinou obklopující stylové hotely i moderním centrem letoviska. Výjimečná široká pláž z jemného písku, lemovaná písečnými dunami, je několik kilometrů dlouhá a sahá až po starobylé městečko Nessebar, které je od roku 1983 součástí světového kulturního dědictví UNESCO a jistě stojí za návštěvu. Pozvolný vstup do moře ocení rodiny s dětmi a také méně odvážní plavci. Letovisko Sluneční pobřeží je držitelem mezinárodního ocenění „Modrá vlajka“ za čistotu moře, pláže i přírodního prostředí. Toto živé středisko je jako stvořené pro rekreanty, kteří po celodenním slunění a dovádění v moři nebo bazénu, rádi zajdou večer na dobře chlazený nápoj a také neodolají chytlavým tónům z nočních klubů. Dovolená na Slunečním pobřeží Vám zaručí zábavu během celého dne a je výborným výchozím bodem pro fakultativní výlety.

  Nessebar

  Starobylé městečko ležící na pobřeží Černého moře, vzdálené 30 km od letiště v Burgasu a sousedící s živým letoviskem Sluneční pobřeží. Najdete zde komfortní hotely, ale i menší penziony za příznivé ceny. Doporučujeme návštěvu staré části města, která je zapsána na seznam památek UNESCO.

  Sveti Vlas

  Sveti Vlas je klidné, rychle se rozvíjející přímořské letovisko, situované na úpatí pohoří, vzdálené 4 km od Slunečního pobřeží. Největším lákadlem jsou písečné pláže, které poskytují výborné podmínky pro koupání a vodní sporty. Ze střediska je okouzlující výhled na historický Nessebar. V srdci tohoto malého letoviska se nachází centrum s obchůdky nabízející nejrůznější suvenýry či tradiční bulharské výrobky. Milovníci nočního života najdou už i na tomto poklidném místě stylové bary a diskotéky. Pokud však zatoužíte po rušnější atmosféře skutečně velkého střediska, sousední živé Sluneční pobřeží je snadno dostupné autobusem i pěšky.

  Zajímavá místa

  Ropotamo

  Ropotamo je chráněnou přírodní rezervací, která chrání ekosystémy močálů a písečné duny. Bývalým loveckým revírem protéká stejnojmenná řeka a projížďka po ní je velmi krásným zážitkem.

  Sozopol

  V této rybářské vesnici sídlí kromě půvabných domků z 19. století také archeologické muzeum se sbírkou řeckých váz.

  Burgas

  Burgas je poměrně malým, ale velmi atraktivním městem kosmopolitního charakteru, který mu dodává přítomnost lodí a koncentrace turistů. Centrem společenského i obchodního života je ulice Alexandrovska, která prochází napříč celým městem. Kromě barů, diskoték a kin, divadel a oper, jsou zde soustředěny i nejvýznamnější historické památky jako archeologické muzeum, Arménský kostelík a Katedrála sv. Cyrila a Metoděje.

  Burgaská jezera

  Pláně, táhnoucí se směrem na západ od známého bulharského turistického centra Burgas, oplývají množstvím malebných sladkovodních jezer. Jsou jako stvořená k letní rekreaci, rybolovu, plachtění a pohodové romantické turistice v okolní přírodě. Jezerní planina se rozprostírá západně od pobřeží Burgaského zálivu, zhruba 30 kilometrů do vnitrozemí. Z něj jsou velká jezera napájena říčkami jako Prochodska či Rusokarentska a sama pak vytvářejí četné laguny a slepá ramena. Oblast kolem Burgasu formují tři velké vodní plochy. Tou největší je jezero Mandrensko (Mandra) jižně od města. Na severu se rozprostírá rozlohou nejmenší Atanasovsko jezero, které je však nejrozsáhlejší a ekologicky nejdůležitější zásobárnou sladké vody v Bulharsku. Burgaské jezero mezi nimi zasahuje do aglomerace samotné. Kolem všech tří jezer se vytvořily zajímavé a unikátní ekosystémy, které jsou pečlivě chráněny v několika přírodních parcích. Během pobytu u Burgaských jezer tu při procházkách můžete potkat četné zástupce balkánské fauny a flóry. Jedná se především o více než 300 druhů ptáků včetně vzácného pelikána, sluky či kormorána.

 • Sozopol a lodní výlet po řece Ropotamo

  • Výlet určený pro milovníky historie a přírody. Započneme prohlídkou po jednom z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří - Sozopolu, které je podobně jako Nessebar od roku 1970 pod záštitou Unesco. Uvidíme starobylé kostely a dřevěné domečky z renesančního období vytvářející romantickou a relaxační atmosféru. Pokračovat budeme plavbou ve člunu po slavné řece Ropotamo, jejíž zajímavostí je, že voda se zde mění ze sladké ve slanou. Řeka je součástí přírodní rezervaci Ropotamo, kde budeme obdivovat okouzlující přírodu. Poslední zastávkou bude čtvrté největší město Burgas, kde budeme mít možnost výhodně nakoupit v nákupních střediscích během volného programu či navštívit věhlasné kavárny v Mořské zahradě.
   25 EUR
   za osobu

  Jeep Safari

  • Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu, projet se vojenským džípem po vesničkách, horách, lesích, přes řeky, navštívit nejvyšší bod Slunečného pobřeží, zastřílet si ze vzduchovky, navštívit soukromou zoo, klášter, palírnu tradiční bulharské rakije a ochutnat ji a dát si oběd v typické bulharské restauraci, je tento výlet určen právě pro Vás! Vše zde popsáno je zahrnuto v ceně.
   35 EUR
   za osobu

  Burgaská jezera

  • S možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus atd.
   18 EUR
   za osobu

  Istanbul

  • Díky poloze letoviska, ve kterém se nacházíme, je vzdálenost kratší než z tureckých letovisek. Čeká Vás okružní jízda s prohlídkou Modré mešity, Hippodromu, asijské části města a Bosporu. Ve volném čase je možnost navštívit Velký krytý bazar, Egyptský bazar nebo si udělat lodní výlet po Bosporu. V ceně jsou zahrnuté snídaně a oběd v restauraci 4* hotelu. Dvoudenní verze zahrnuje navíc ubytování ve 4* hotelu. Odjezd z Istanbulu kolem 18h, návrat kolem půlnoci. Fakultativní výlety – lodní výlet po Bosporu (25 EUR), návštěva paláce Topkapi a chrám Aya Sofia (38 EUR), návštěva Miniaturku (15 EUR).
   70 EUR
   za osobu

  Bulharská vesnička

  • V 18:30h (cca 30 minut cesta) se s celou skupinou přemístíme do malebné vesničky BATA. Zde na Vás bude čekat bohatý program zahrnující úvodní přípitek rakije, hostinu o 4 chodech (šopský salát, polévka, grilované kuřecí maso, banica, meloun či třešně jako dezert), neomezenou degustaci bílého a červeného vína, nestinarský tanec na žhavém uhlí, folklórní tance, originální soutěže a na závěr diskotéku (i v průběhu programu živou kapelu). Kolem půlnoci příjezd na Sluneční pobřeží.
   25 EUR
   za osobu

  Piráti z Karibiku

  • Užijte si plavbu na palubě katamaranu COOK podél pobřeží s bohatým piratským programem pro děti a dospělé. Záleží jen a jen na Vás jestli se rozhodnete opalovat, relaxovat, koupat se v moři, zúčastnit se pirátských soutěží, malovaní, tetovaní a navíc s programem All inclusive, který zahrnuje neomezenou konzumací piva, vína, rakije, vody a malinovky. V ceně je zahrnut oběd, prohlídka ostrovu ‘’ SVATÉ ANASTAZIE ‘’ а česky nebo slovensky mluvicí průvodce.
   32 EUR
   za osobu

Poloha hotelu

Vyhledávání